top of page

ОНЛАЙН-КУРСИ З ЦИФРОВОЇ ДОСТУПНОСТІ

Навчимо створювати доступний контент та вебсайти 

Робоча команда організації Institute of Innovative Governance

Інклюзивний дизайн is a new black

Використання цифрових платформ надає багато переваг, проте не так вже й  легко побудувати ефективну роботу в діджитал просторі.

Від постійної роботи онлайн ми втомлюємося, особливо якщо сервіс виявився незручним. Нелогічні сайти, складний та нечитабельний контент створюють складнощі та незручності для всіх, тим більше для осіб з порушеннями здоров’я.

Чи можливо створити доступний контент та вебсайти?

Так! Ми вас цьому навчимо!

Чоловік читає книгу
Група людей обговорюють роботу та переглядають робочі матеріали на комп'ютері
Дівчина з наутбуком у руках

ОСНОВИ ЦИФРОВОЇ ДОСТУПНОСТІ.

ВСТУПНИЙ КУРС

СТВОРЕННЯ КОНТЕНТУ ЗА ПРИНЦИПАМИ ЦИФРОВОЇ ДОСТУПНОСТІ

РОЗРОБКА ВЕБСАЙТУ ЗА ПРИНЦИПАМИ ЦИФРОВОЇ ДОСТУПНОСТІ

КУРСИ З ЦИФРОВОЇ ДОСТУПНОСТІ

КУРСИ З ЦИФРОВОЇ ДОСТУПНОСТІ
Дівчина робить нотатки на електронному  планшеті

 

Чому варто пройти ці курси?

Задоволення потреб кожного користувача – один із найважливіших принципів сучасного світу. Коли це стосується розробки вебсайту

або іншої цифрової платформи, то ми не говоримо лише про розрізнення термінів UX та UI. У першу чергу, необхідно зрозуміти досвід користувача.

 

Під час розробки або адаптації веб платформи врахування потреб різних споживачів, в тому числі й уразливих груп населення, покращує загальний рівень задоволення від користування Вашим продуктом. Імплементація принципів доступності надає можливість покращити

Ваш цифровий продукт. 

Чому варто пройти курси?

ЗАГЛИБЛЕННЯ У ТЕОРІЮ

Після курсу Ви зможете відчути себе експертом/кою у галузі вебдоступності, адже наша команда надасть найбільш детальну й структуровану інформацію з цієї теми.

БАГАТО ПРАКТИКИ

Уся теорія буде підкріплена розглядом практичних кейсів. Також курс розроблений за принципом instant practicing - можливістю одразу використати теоретичні знання на практиці.

PEER-TO-PEER EDUCATION

Ми цінуємо принципи кооперативного навчання, і віримо, що командна робота і вміння надавати коментарі та відгуки своїм однокурсникам/цям та менторам/кам - важливий елемент навчання.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

У кожного учасника/ці наших курсів є можливість отримання індивідуальних консультацій від наших менторів/ок щодо ваших особистих кейсів.

ЧИМ ПРИВАБЛЮЮТЬ НАШІ КУРСИ?

На фото Дмитро Попов
Ментор3.png
На фото Анна Меленчук
Ментор2.png
Дмитро Попов
Тренер з принципів доступності та інклюзивого контенту
Анастасія Попова
Методистка курсів
Анна Меленчук
Тренерка з принципів доступності та інклюзивого контенту

Анна Мисишин

Тренерка з основних принципів диджітал дотупності

ПРО МЕНТОРІВ

ПРО МЕНТОРІВ

ІНШІ ПОСЛУГИ

Окрім онлайн-курсів, ми також пропонуємо послуги з перевірки Вашого вебсайту (або іншого вебпроєкту) та консультації стосовно цифрової доступності. Ми надаємо наступні послуги:

ІНШІ ПОСЛУГИ

Консультація

Наші експерти проінформують про ключові засади цифрової доступності та необхідну документацію з цього питання. Під час консультації Ви отримаєте корисні поради стосовно розробки вебсайту за принципами цифрової доступності та рекомендації щодо вирішення конкретних проблем Вашого вебсайту. Ця послуга не передбачає тестування вебпродукту.

Супровід

Послуга передбачає супровід роботи над вебпроєктом з етапу планування до опублікування в мережі інтернет. Наші експерти проконсультують проєктних менеджерів та виконавців технічного завдання (верстальників, програмістів, дизайнерів) стосовно усіх практичних моментів вебпроєкту. У ході супроводу ведеться постійна співпраця як з клієнтов, так і з виконавцем технічного завдання. На кожному етапі розробки наші фахівці тестуватимуть вебсайт на рівень цифрової доступності. У результаті Ви отримаєте якісний вебсайт, який відповідатиме найвищому рівню цифрової доступності.

Експрес-тестування


Експерти протестують готовий вебпродукт на наявність в ньому проблем із цифровою доступністю. У результаті Ви отримаєте звіт, в якому буде зазначено загальний стан доступності вебпродукту, список найбільш значимих проблем та структуровані інструкції стосовно їх усунення. 
 

Повний аудит


Експерти протестують готовий вебпродукт та нададуть детальний звіт, включаючи список проблем та докладні рекомендації щодо їх усунення. Ми гарантуємо, що 99% проблем Вашого вебсайту буде проаналізовано нашими фахівцями.
 

Крім того, Ви можете скористатися програмою Web checker, яка була розроблена Інститутом інноваційного врядування. 

За допомогою Web checker Ви можете самостійно перевірити власний вебсайт на рівень цифрової доступності. Переходьте на Web checker, щоб перевірити сайт прямо зараз та абсолютно безкоштовно.

 

WEB CHECKER

КОНТАКТИ

  • Черный Facebook Иконка
  • Черный Instagram Иконка
  • Черный значок YouTube

Вебсайт організації

www.instingov.org

Корпоративний e-mail: info@instingov.org

Анастасія Попова, методистка онлайн-курсів

тел.: +38 (067) 111 73 99

e-mail: anastasiia.popova@instingov.org

Анна Меленчук, тренер з принципів доступності та інклюзивого контенту

e-mail: anna.melenchuk@instingov.org

Зв'яжіться з нами

Інформацію отримали. Дякуємо!

...щоб зробити світ доступним для всіх! 

рослина та канцелярські зажими
КОНТАКТИ
bottom of page